Párová terapie

 PÁROVÁ TERAPIE

“zákonitostí vztahové komunikace a udržitelné lásky”

 

Abychom se naučili tancovat, chodili jsme do tanečních. K řízení auta je potřeba absolvovat autoškolu. Na svou práci se roky připravujeme ve škole…a vztahy, do nichž dáváme tolik nadějí? …kolabují díky obtížím v komunikaci a porozumění, na které nás nikdo nepřipravil.

Díky nabídnutým prožitkovým technikám, které vycházející z pestré škály psychoterapeutických přístupů, dostanete příležitost objevit skrytý potenciál vašeho vztahu, uvědomíte si jeho hodnotu a porozumíte vašim individuálním rozdílům. Naučíte se, že zaběhlé a neprospěšné stereotypy partnerského života je možné nahradit funkčními interakcemi.

Rozvinete svoji vnímavost a spolu s ní také schopnost otevřené a upřímné komunikace. Protože otevřenost je cestou ke skutečné lásce a harmonii, naučíte se ji ve vztahu bezpečně rozvíjet. Naleznete cestu k vzájemnému porozumění v běžném partnerském životě při udržení si osobních hranic. Prohloubíte intimitu a sexualitu. Odstraníte pochyby a křehký ideál dokonalosti nahradíte reálnou láskou, respektem a vzájemnou podporou.Workshop můžete absolvovat samostatně, nebo jako úvodní zkušenost k sérii odpoledních setkání dlouhodobé párové školy zaměřené na rozvíjení vztahové komunikace a respektu mezi partnery, otevírání se projevům lásky a osobní reflexe.

Využívané terapeutické přístupy a techniky: práce s párovou dynamikou, práce s tělem, arteterapie, analýza vztahu, sdílení, imaginace, autentická komunikace, prožitkové rituály založené na vědomém pohybu a doteku, mnohé další včetně léčivého odlehčení a humoru.

 

 

 

 

 

 

 

TOPlist Seo servis